Apie MUS

1

Ženk į Priekį ir Kurk Savo Istoriją!

Mes, AMBITIONS, pristatome JUMS patogius, išskirtinio dizaino drabužius, kurie ne tik puikiai atrodo ir yra malonūs dėvėti, bet taip pat yra sumodeliuoti ir pasiūti, naudojant tik 100% sertifikuotą organinę medvilnę

Mes, AMBITIONS, tikime, kad viskas, ko tau reikia, – tikėti savimi. Tikint savimi, įvyksta stebuklai. Ženk į priekį ir kurk savo istoriją! AMBITIONS yra prekės ženklas, sukurtas ryžtingoms asmenybėms, kurios, nubudusios kiekvieną rytą, prisiverčia judėti tolyn, nepaisant to, kad susiduria su nepastovumu, abejonėmis ar nežinomybės baime. Jie yra tie, kurie išlieka, kai kiti pasiduoda.

TVARI MADA

Mes, AMBITIONS, žinome kodėl mūsų klientai ir mes renkamės mūsų produkciją. Jiems svarbu, kad tai, ką jie dėvi atspindėtų jų gyvenimo būdą, kuris neretai verčia žengti koja kojon su XXI a. iššūkiais. Stipriems ir ambicingiems mūsų vartotojams svarbu ne tik tai, KAIP jie dėvi drabužius – kokio stiliaus aprangą renkasi, bet ir tai, KĄ jie dėvi? Nuolat būti priekyje, vadinasi, gyventi, laikantis naujausių standartų: tvarumo, ekologiškumo ir atsakingo vartojimo filosofijos.

Atsakomybė ir tvaresnio pasaulio siekiamybė vienija mus ir mūsų klientus.  Mums rūpi, kas gamina mūsų drabužius, tiek pat, kiek tai, kam mes juos gaminame. Sekame savo siūlomų drabužių audinių kilmę ir kontroliuojame visus gamybos procesus. Pradedant audinių užsakymo etapu, baigiant produkcijos pristatymu vartotojui. Štai kodėl savo produkcijai renkamės 100% sertifikuotą organinę medvilnę.

5
2

Organinė Medvilnė

AMBITIONS klientai vertina tai, kad mūsų gaminiuose naudojama organinė medvilnė yra minkšta, patogi ir patvari. Joje nėra nuodingų cheminių medžiagų, dažniausiai randamų sintetiniuose audiniuose. Ji turi natūralių komponentų, kurie apsaugo nuo patogenų, alergenų, mikrobų ir odos dirginimo. Siūlome drabužius, pagamintus iš tvarių audinių, kurių privalumus įvertino jau ne vienas mūsų vartotojas.

Turint omenyje visus šiuos privalumus, iškyla klausimas: kodėl rinkoje tiek daug sintetinių drabužių? Tai dažniausiai lemia vienas paprastas veiksnys: kaštų taupymas. Didžiausias ir pavojingiausias sintetinių audinių trūkumas yra didelis įvairių cheminių medžiagų kiekis. Lakūs toksinai ant audinio išlieka visą laiką. Jie neišnyksta net skalbiant, lyginant ir džiovinant. Taigi, tokie audiniai niekada nebus visiškai išvalyti ir nekenksmingi. Juos dėvint, jūsų kūnas kiekvieną dieną yra veikiamas cheminių medžiagų, kurios patenka į kvėpavimo takus, taigi – ir į patį organizmą.

Štai kodėl AMBITIONS siuva savo drabužius tik iš 100% organinės medvilnės.Siūlome ir jums įsigyti mūsų organinės medvilnės gaminių ir patiems pajusti skirtumą tarp tvarių ir sintetinių audinių!

Mes, AMBITIONS, sakome

Niekada nesustok augti, mokytis, svajoti ar kurti.
Judėk į priekį ir kurk savo istoriją !

Su mūsų kuriamais organinės medvilnės drabužiais jausitės patogiai bei užtikrintai siekiant savo tikslų. 

Būk ambicingas.

Tu jau savo kelyje.

Su meile, AMBITIONS

3