PRISTATYMO IR GRĄŽINIMO POLITIKA

PRISTATYMO SĄLYGOS

2021 m. Sausio31 d.

Užsakymo ir pristatymo patvirtinimas

Po sėkmingo užsakymo atlikimo, gausite el. pašto patvirtinimą, kuriame bus nurodytas jūsų užsakymo numeris ir pristatymo būdas. Prašome dar kartą pasitrinkti ar jūsų pateikta informacija yra teisinga (gavėjo vardas, pavardė, adresas, telefono numeris). Dėl neteisingai pateiktų duomenų siuntinys yra grąžinamas siuntėjui, tokiu atveju, turėsite vėl susimokėti už pakartotinį pristatymą.

Pristatymo terminai ir mokesčiai Lietuvoje

Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo.

Pristatymo terminai bei kainos Lietuvoje:
  • Užsakymų pristatymo mokestis Lietuvoje: 2,59 €.
  • Prekės pristatomos į Kliento pasirinktą OMNIVA arba LP EXPRESS paštomatą dažniausiai per 2–3 darbo dienas. Apie atkeliavusią prekę busite informuojamas SMS žinute.
  • Po perdavimo kurjeriui, Jums atsiųsime sekimo numerį, pagal kurį galėsite sekti pristatymo eigą. Siuntą galėsite atsiimsite terminale, įvedus specialų slaptažodį, gautą SMS žinute.
Prekių pristatymas į kitas pasaulio šalis:
  • Į kitas pasaulio šalis prekės pristatomos Lietuvos Paštu. Lietuvos pašto pristatymo sąlygas galite rasti post.lt
  • Pristatymo mokestis: 5,99 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Apie grąžinimą turite informuoti mus  el.paštu info@ambitions.lt. Laiške turi būti nurodyta: grąžinamos prekės pavadinimas, užsakymo numeris ir grąžinimo priežastis. Po prekės gražinimo informacijos patvirtinimo, apie prekės gražinimo adresą busite informuotas el.paštu.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios  ją gavote, nepraradusi prekinės išvaizdos,nepažeistomis etiketėmis, nenuplėštomis apsauginėmis plėvelėmis.

Grąžinamas prekes turite išsiųsti registruota siunta ne vėliau kaip per 7 dienas. Jus atsakote, kad registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas mums ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.Grąžinant kokybiškas prekes prekių grąžinimo išlaidos tenka pirkėjui. Pardavėjas neprisiima atsakomybės už prekės išsiųstas ne registruota siunta.

Mes savo ruožtu įsipareigojame grąžinti pinigus už prekę pavedimu ne vėliau kaip per 14 d. d.

Mes turime teisę nepriimti Jūsų grąžinamų Prekių, jei buvo nesilaikytą šiame skyriuje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

SUSIEKITE SU MUMIS

Norėdami gauti daugiau informacijos arba pateikti grąžinimo prašymą,prašom susisiekti su mumis el. paštu: info@ambitions.lt