TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

http://www.ambitions.lt

Įsigaliojimo data: 2021 m. sausio mėn.31 d.

Bendrosios nuostatos 

Sveiki atvykę į www.ambitions.lt („Svetainė“ ar „Internetinė svetainė“).

Ši svetainė priklauso ir yra valdoma MB AMBITIONS LT: įm. kodas305653474, adresas Partizanų g. 61-806, LT-49282 Kaunas, tel.:+37067926706.

Internetinės parduotuvės (toliau – Parduotuvė) taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos Klientui teikiant užsakymą ambitions.lt Parduotuvėje.Visoje svetainėje naudojami terminai „mes“, „mus“, „parduotuvė“, „Ambitions“ ir „mūsų“ reiškia MB AMBITIONS LT.

Klientas privalo susipažinti su Parduotuvės Taisyklėmis ir Sąlygomis prieš pateikiant užsakymą. Visais atvejais laikoma, jog Klientas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir joms pritaria, kai galutinai pateikia užsakymą.

Šios Taisyklės ir Sąlygos taikomos visiems svetainės vartotojams, įskaitant vartotojus, kurie yra turinio naršytojai, klientai. 

Naudodamiesi Parduotuvės paslaugomis, Klientas sutinka su šiomis pateiktomis taisyklėmis ir sąlygomis. Jei nesutinka su šiomis sąlygomis, Parduotuvės privatumo politika ar bet kuriomis kitomis sąlygomis, Klientas neturėtu naudotis Parduotuvės Paslaugomis.

Užsakymai

Užsisakyti ir įsigyti prekes Parduotuvėje Klientas gali vienu iš šių būdų: a) užsiregistruodamas Parduotuvėje ir sukurdamas paskyrą, registracijos metu nurodydamas duomenis, kuriuos nurodyti yra privaloma. Prie savo paskyros Klientas gali prisijungti įvedęs registracijos metu nurodytą elektroninio pašto adresą ir Kliento sugalvotą slaptažodį; b) neregistruodamas paskyros Parduotuvėje. Tokiu atveju Klientas privalo nurodyti savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, informaciją apie pristatymo adresą bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes. Parduotuvė patvirtina, kad Kliento pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pardavimo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai.

Toliau Klientas turi pasirinkti vieną iš galimų atsiskaitymo Parduotuvėje būdų. Tai pat yra pasirenkamas prekių pristatymo būdas. Daugiau apie prekių pristatymo būdus ir kainas skaitykite „Prekių pristatymo ir Gražinimo politika“ skiltyje.

Paskutiniame žingsnyje sugeneruojami visi Kliento pateikti duomenys, prieš kuriuos patvirtindamas, Klientas privalo įsitikinti, jog pateikti duomenys yra teisingi.

Klientui patvirtinus užsakymą, Parduotuvė gauna informaciją apie kliento pateiktą užsakymą. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Parduotuvė. Po užsakymo pateikimo patvirtinimo tarp Kliento ir Parduotuvės yra sudaryta sutartis. Užsakymas pradedamas vykdyti, kai Parduotuvė gauna patvirtinimą iš Kliento pasirinkto atsiskaitymo būdo apie atsiskaitymą už prekes.

Klientui pateikus savo užsakymą Parduotuvėje, atsiunčiamas el. laiškas, kuriame yra pateikta Kliento užsakymo informacija. Užsakymo patvirtinimas Klientui bus pateiktas elektroninio pašto adresu, nurodytu užsakymo patvirtinimo momentu.

Apmokėjimas

 www.ambitions.lt parduotuvė priima visus pagrindinius mokėjimo būdus per „Paysera“ ir „Stripe“  mokėjimų sistemas arba pavedimu į Parduotuvės banko sąskaitą.

Rekvizitai tiesioginiam apmokėjimui atlikti:

MB AMBITIONS LT

Paysera

LT863500010010313756

Įmonės kodas: 305653474

Klientui pasirinkus vieną iš internetinio atsiskaitymo būdų, jis įsipareigoja už užsakytas prekes atsiskaityti nedelsiant, priešingu atveju, Parduotuvė nėra atsakingas už bet kokį vėlavimą ar nepavykusį pristatymą. Kadangi pagal Kliento užsakymą prekių siuntinys pradedamas formuoti tik Parduotuvei gavus apmokėjimą už prekes.

Parduotuvė pasilieką teisę bet kada savo nuožiūra pridėti ar pakeisti mokėjimo metodus.

Kainų politika

Parduotuvė pasilieką teisę į produktų kainų keitimą. Naujos produktų kainos bus atnaujintos Parduotuvės svetainėje. Jei Klientas pateikė prekės užsakymą prieš kainos pakeitimą, kaina bus tokia, kokia buvo nurodyta Parduotuvės svetainėje tuo metu, kai Klientas pateikė užsakymą.

Klientas sutinka, kad Parduotuvė pateiks sąskaitą elektroninę formą.

Garantijos politika

Produktų (ir pakuočių) nuotraukos Parduotuvės svetainėje yra tik iliustracinės. Parduotuvė stengiasi užtikrinti, kad spalvos būtų atvaizduojamos tiksliai, tačiau negali garantuoti, kad prietaiso spalvų ekranas tiksliai atspindi Parduotuvės gaminius.

Jeigu Klientui parduota prekė yra netinkamos kokybės, jis turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti: a) Netinkamos kokybės prekę pakeisti į tinkamos kokybės prekę; b) Nutraukti pirkimo – pardavimo sutartį ir grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Atsiradus prekės trūkumams dėl Kliento kaltės, prekės naudojimosi taisyklių nesilaikymo arba natūralaus dėvėjimosi pasekmės garantija netaikoma. Klientas įsipareigoja laikytis Parduotuvės pateiktų įsigytų prekių priežiūros taisyklių. Visos priežiūros taisyklės pateikiamos prekės etiketėje bei internetinėje parduotuvėje prie prekės aprašymo.

Gamintojo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai. Remiantis Civilinio kodekso 6.363 straipsnio 8 dalimi, pažymime, kad Klientas neturi teisės nutraukti sutarties, jeigu daikto trūkumas yra mažareikšmis.

Prekių pristatymas, grąžinimas ir pinigų grąžinimas

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šį skyrių, žr. „Prekių pristatymo ir Gražinimo politika“ skiltyje.

Sąskaitos, registracijos ir slaptažodžiai 

Jeigu Klientui naudojantis šia svetaine reikia sukurti paskyrą ir (arba) slaptažodį (-ius), Klientas atsako už savo paskyros ir slaptažodžio (-ių) konfidencialumą ir prieigos prie savo kompiuterio apribojimą.

Klientas sutinka bet kokiose formose pateikti dabartinę ir tikslią reikalaujamą informaciją.

Parduotuvė neatsako už bet kokias klaidas arba vėlavimus atsakinėjant į bet kokią užklausą ar prašymą, kai šias klaidas arba vėlavimus sukelia bet kokia Kliento pateikta sena arba neteisinga informacija, arba techniniai gedimai, kurių negali kontroliuoti Parduotuvė.

Klientas sutinka, kad bet koks su šia svetaine išduotas prisijungimo vardas, identifikatorius arba slaptažodis yra konfidenciali informacija, kurią reikia laikyti saugiai. Klientas šio slaptažodžio negali atskleisti kitam juridiniam arba fiziniam asmeniui, arba negali leisti kitam asmeniui prieiti prie svetainės naudojant šį slaptažodį.

Klientas privalo nedelsiant pranešti Parduotuvei apie bet kokį saugumo pažeidimą arba neleistiną Kliento paskyros naudojimą.

Terminai ir taisyklės

Ši sutartis įsigalioja tą dieną, kai pirmą kartą Klientas  prisijungia prie Parduotuvės Svetainės, ir galioja tol, kol ji nutraukiama pagal jos sąlygas.

Pažeidus šią sutartį, ji gali būti nedelsiant nutraukta ir uždrausta ar nutraukiama Kliento prieiga prie Parduotuvės Svetainės. Tokie apribojimai gali būti laikini arba nuolatiniai. Nutraukus sutartį, Kliento teisė naudotis šia svetaine bus panaikinta. Visi atsisakymai, atsakomybės apribojimai, kompensacijos, nuosavybės teisės ir Parduotuvės licencijos galios ir toliau.

Susisiekite su mumis 

Jei turite skundų ir klausimų, ar norite pranešti apie pažeidimus, maloniai prašome atsiųsti el. laišką adresu info@ambitions.lt